Specjalista ds. handlowych - Wrocław

Specjalista ds. handlowych

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla swojego klienta z branży meblarskiej poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

• Realizacja planu sprzedażowego firmy
• Budowanie i utrzymywanie efektywnej sieci klientów na wyznaczonym obszarze
• Aktywne śledzenie i analiza rynku
• Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

• Minimum roczne doświadczenie na stanowisku handlowca w branży meblarskiej
• Wykształcenie wyższe
• Znajomość j. angielskiego
• Znajomość produktów polskich i zagranicznych producentów mebli i siedzisk
• Doświadczenie w planowaniu działań sprzedażowych
• Samodzielność i dyspozycyjność
• Prawo jazdy

Oferujemy:

• Interesującą, umożliwiającą rozwój pracę w prężnie działającej firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w zgranym zespole specjalistów

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem ,, Handlowiec Wrocław”