PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W BRANŻY PRODUKTÓW PRZEMYSŁOWYCH - Wrocław

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W BRANŻY PRODUKTÓW PRZEMYSŁOWYCH

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Zadania:
• Sprzedaż , Prowadzenie negocjacji
• Doradztwo techniczne
• Raportowanie
• Stworzenie sieci dystrybucji od podstaw w powierzonym regionie
• Praca w terenie, organizacja pracy home office
Wymagania:
• 2 letnie doświadczenie na stanowisku handlowym, mile widziane w branży technicznej (sprzedaż do zakładów przemysłowych)
• Operatywność, kreatywnosc
• Dyspozycyjność
• Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów;
• Samodyscyplina, samoorganizacja pracy, zmotywowanie
• Zaangażowanie w realizację samodzielnie założonych celów
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Umowa o pracę
• Podstawa ok 2.500 zł netto
• Wysoką prowizję
• Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komórka, laptop)
Forma kontaktu:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:
kasia@gpconsultants.eu

Tel: 058 717 41 21
Kom. 695 848 104

Autor ogłoszenia

Green Park HR Consultants

Telefon: 695 848 104