przedstawiciel handlowy branża medyczna - Wrocław

przedstawiciel handlowy branża medyczna

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Nasz Klient - dynamicznie rozwijająca się firma handlowa (szeroka gama art. zaopatrzenia medycznego oraz środków czystości) zatrudni we Wrocławiu przedstawiciela handlowego do obsługi rynku szpitalnego.

Zadania:

Aktywna sprzedaż produktów opatrunkowych, odłożeń chirurgicznych, dezynfekcji na rynku szpitalnym (także w oparciu o prawo zamówień publicznych)

Wymagania:

- Znajomość rynku szpitalnego
- znajomość zagadnień przetargów i zamówień publicznych
- czynne prawo jazdy kat.B
- Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie medycznej
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży mat. Opatrunkowych, odłożeń chirurgicznych i dezynfekcji

Oferujemy:

- umowa o pracę lub umowa cywilno-prawna
- wysokie wynagrodzenie stałe + atrakcyjne warunki premiowe
- Samochód służbowy, telefon, netbook

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pm@wroclaw.neo.pl tel. 71 7290095; 513718958

Autor ogłoszenia

Personnel Multiservice

Telefon: 717290095

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - przedstawiciel handlowy branża medyczna