Przedstawiciel ds Rozwoju Sieci - Wrocław

Przedstawiciel ds Rozwoju Sieci

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Sieć sklepów ogólnospożywczych poszukuje na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy - branża spożywcza

Rejon pracy: woj. dolnośląskie/opolskie/śląskie

Siedziba firmy: Kraków

Zakres obowiązków:

Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych i nadzór nad nowo-otwieranymi placówkami w podległym regionie

Raportowanie wyników pracy do centrali firmy

Analiza potencjału handlowego sklepów

Prowadzenie negocjacji handlowych

Monitorowanie rynku

Wymagania:

Posiadanie własnej działalności gospodarczej bądź gotowość do jej założenia

Znajomość rynku

Doświadczenie w działach rozwoju sieci lub jako przedstawiciel handlowy w branży spożywczej

Umiejętność pracy pod presją czasu

Zorientowanie na wyniki

Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, samochód

Motywacyjny system wynagradzania

Prosimy o załączenie nazwy stanowiska w temacie wiadomości.

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.