menedżer sklepów - Wrocław

menedżer sklepów

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Nasz Klient - znana, światowa marka handlowa - zatrudni we Wrocławiu menedżera sklepów.

Zadania: zarządzanie 3 sklepami, koordynacja i organizowanie pracy kierowników, motywowanie i kontrolowanie załogi, praca w sklepie przy sprzedaży, gospodarka magazynowa (analiza stanów towarowych w sklepach i uzgadnianie przesunięć towaru), sporządzanie rozliczeń i dokumentacji sklepowej, zwiększenie wyników sprzedaży i zapewnienie właściwych standardów obsługi klienta

Wymagania:
* co najmniej średnie wykształcenie
* min. 5 lat przy sprzedaży towarów markowych (obuwie lub odzież), ponad rok na stanowisku kierowniczym lub podobnym
* umiejętności i cechy kandydata: komunikatywność i umiejętność motywowania załogi,analityczne myślenie, sumienność, systematyczność, dyspozycyjność, zdolności przywódcze, umiejętność oddelegowywania zadań - ich egzekwowania i kontrolowania

Oferujemy: pełnoetatowe zatrudnienie, dobre warunki płacowe, premia uznaniowa (od indywidualnej sprzedaży) oraz zadaniowa – za realizację planów

Aplikacje prosimy składać: pm@wroclaw.neo.pl tel. 071 729-00-95 lub 506-590-141

Autor ogłoszenia

Teresa Dudek

Telefon: (71)7290095