kierownik salonu sprzedaży samochodów - Wrocław

kierownik salonu sprzedaży samochodów

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta - wrocławskiego oddziału firmy - dealera jednej z najbardziej znanych marek samochodowych poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Używanych.

Zadania:
- realizacja celów ilościowych i jakościowych
- nadzór nad magazynem samochodów używanych
- coaching pracowników
- rozwiązywanie problemów bieżących
- utrzymywanie prawidłowych relacji z centralą firmy
- wyceny samochodów kupowanych od klientów
- pozyskiwanie samochodów na stock z centrali oraz z rynku

Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe
- Znajomość zagadnień prawnych i podatkowych w zakresie obrotu pojazdami używanymi.
- Znajomość specyfiki segmentu Premium dla rynku samochodów używanych.
- Doświadczenie w sprzedaży dóbr luksusowych (Premium)
- Staż pracy minimum 3 lata
- czynna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- umowa o pracę
- System wynagrodzeń oparty o szereg czynników ilościowych oraz jakościowych. Premie kwartalne, premia roczna uzależnione od realizacji szeregu wymogów. Możliwe premie uznaniowe.
- Samochód, telefon komórkowy, laptop

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pm@wroclaw.neo.pl
te. 71 7290095; 513718958
www.pmwroclaw.firmeo.biz

Autor ogłoszenia

Personnel Multiservice

Telefon: 717290095

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - kierownik salonu sprzedaży samochodów