Kasjer/sprzedawca Bielany Wrocławskie - Wrocław

Kasjer/sprzedawca Bielany Wrocławskie

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Kasjer/sprzedawca
Miasto: Bielany Wrocławskie

ZAPRASZAMY OSOBY:
Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- kontakt z klientem w celu przyjęcia należności za dokonane zakupy,
- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
- rozliczenie ze sprzedaży

WYMAGANIA:
- dyspozycyjność
- rzetelność
- pełnoletność

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
- umowa zlecenie
- szkolenie z obsługi kasy fiskalnej
- stawka 16 zł brutto/h
- możliwa również praca tylko w weekendy
- praca od zaraz
- praca zmianowa w godzinach otwarcia marketu 7-21
- możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: ogloszenia@issp.pl lub o kontakt pod numerami telefonów: 71 750 77 65, 71 750 77 61

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej zgody:
Administratorami Twoich danych osobowych są ISSP Sp. z o.o. Pełne informacje wymagane art. 13 RODO zostaną przesłane w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.

Autor ogłoszenia

ISSP Sp. z o.o.

Telefon: 717507765