Kasjer: Wrocław- Sołtysowice - Wrocław

Kasjer: Wrocław- Sołtysowice

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim, jako licencjonowana Agencja Pracy Tymczasowej i Agencja Doradztwa Personalnego od 2004 roku. Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym dla naszych Klientów i przyjazną Agencją Zatrudnienia dla naszych Pracowników.

Wysoka jakość usług świadczonych przez firmę LeasingTeam została w roku 2007 potwierdzona certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001:2000.

Na Wielkiej Gali Mazowsza „Samorząd i Przedsiębiorczość” w roku 2009 LeasingTeam otrzymała II miejsce w kategorii Usługi dla Firm w konkursie Mazowiecka Firma Roku 2009.

LeasingTeam Sp. z o.o. posiada certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (wpis pod numerem 636).”

Obecnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

KASJER-SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Wrocław, Sołtysowice
Opis stanowiska pracy
- obsługa kasy fiskalnej
- dogodne godziny pracy (grafik ustalany indywidualnie, według planu zajęć)
- mile widziane osoby uczące się w systemie zarówno dziennym jak i zaocznym
- nie wymagamy doświadczenia !!!
Wymagania
- aktualna książeczka sanepidowska

Oferujemy:
- umowę zlecenie,
- szkolenie z zakresu obsługi kasy fiskalnej,
- możliwość podjęcia pracy od zaraz

Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie CV na adres: wroclaw@leasingteam.pl lub z.holodok@leasingteam.pl
W tytule wiadomości koniecznie umieszczając nr ref.: KAS/PP-WR/11
Kontakt telefoniczny: 602-333-973; 71/758-28-24; 71/758-28-22

Autor ogłoszenia

Leasingteam.pl

Telefon: 602333973