handlowiec - Polska południowa - Wrocław

handlowiec - Polska południowa

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta,zagranicznej spółki - producenta nowoczesnych, eleganckich i trwałych systemów ogrodzeniowych dla przemyslu i klientów indywidualnych poszukujemy kandydata na stanowisko SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY.

Zadania: pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami. Region działania: Polska południowa, Niemcy, Austria, Szwajcaria

Wymagania: 2-3 letnie doświadczenie handlowe w branży budowlanej, mile widziana znajomość systemów ogrodzeniowych, konstrukcji stalowych. Ze względu na obsługę klientów zagranicznych konieczna bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy: umowa o pracę, bardzo dobre warunki finansowe, samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, zagraniczne wyjazdy i szkolenia

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pm@wroclaw.neo.pl tel. 071 729-00-95

Autor ogłoszenia

Teresa Dudek

Telefon: 71 729 00 95