Pracownik Inwentaryzacji w Niemczech z orzeczeniem - Wrocław

Pracownik Inwentaryzacji w Niemczech z orzeczeniem

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

PRACOWNIK INWENTARYZACJI z orzeczeniem
Miejsce Pracy: NIEMCY
Opis stanowiska:
- wyjazd wrzesień/październik 2011(od 6 tyg. do 6 miesięcy)
- Praca od 06:00 do 13:00, od poniedziałku do piątku
- Obowiązki: liczenie i skanowanie towarów w hipermarkecie
- Zapewnione:zakwaterowanie, dojazd, kieszonkowe,szkolenie, wynagrodzenie
Wymagania:
- orzeczenie o niepełnosprawności (prosimy zaznaczyć w CV posiadany stopień)
- znajomość języka niemieckiego w st. komunikatywnym
- dyspozycyjność w wyznaczonym terminie
- gotowość do wyjazdu do Niemiec.
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie w hotelu, zorganizowany przejazd z Polski i do zakładu pracy
-szkolenie przed wyjazdem
Kontakt:
Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: a.bielicka@a-trybut.eu ,
w tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska.
Dodatowe informacje:
A-Trybut Optymalizacja Zatrudnienia Sp. z o.o.
tel: 32 721 39 39, 784-084-521

Autor ogłoszenia

A-Trybut Sp. z o.o.

Telefon: 784-084-521