Pracownik Administracyjno-Biurowy - Wrocław

Pracownik Administracyjno-Biurowy

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Firma Centrum Ochrony Security Sp. z o.o. poszukuje chętnych do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
- Bieżąca obsługa biura.
- Analiza rynku pod kątem potencjalnych kandydatów.

Wymagania:
Poszukujemy osób :
- z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
- Z wykształceniem min. średnim.
- Młodych i chętnych do pracy
- Pogodnych i komunikatywnych w kontaktach z ludźmi.
- Dobrze odnajdujących się w świecie Internetu.

Oferujemy:
- Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia.
- Ciekawą i stabilną pracę w zespole.
- Zapoznanie się z zasadami funkcjonowania Zakładu Pracy Chronionej.
- Przyjazną atmosferę w pracy.

NAPISZ LUB ZADZWOŃ NAPRWDĘ WARTO !
(W przypadku aplikacji przez Internet, proszę zamieścić nazwę stanowiska pracy w temacie maila)

Kontakt: Kazimierz Orcholski

k.orcholski@centros.pl
660 430 453
032 720 39 73

Autor ogłoszenia

Centrum Ochrony Security

Telefon: 660 430 453