koordynator usług czystościowych - Wrocław

koordynator usług czystościowych

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Firma Centrum Ochrony Security Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko

Koordynator usług czystościowych

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

- Odpowiedzialność za realizację czynności wynikających z zawartych z kontrahentami warunków umów w zakresie utrzymania czystości, w tym m.in.:

- Zarządzanie i koordynowanie pracy personelu sprzątającego

- Monitorowanie jakości wykonywanych usług czystościowych

- Pozyskiwanie nowych Kontrahentów

Wymagania:

- Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

- Wykształcenie minimum średnie

- Doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu

- Samodyscyplina i dobra organizacja pracy, także pod presją czasu

- Skrupulatność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków

- Prawo jazdy kat. „B”

Oferujemy:

- Pracę w dużej firmie z wieloletnim doświadczeniem,

- Umowę o pracę,

- Miłą atmosferę pracy

- Samochód służbowy i telefon

Forma kontaktu:

k.orcholski@centros.pl

(W przypadku aplikacji przez Internet, proszę zamieścić nazwę stanowiska pracy w temacie maila)
Kazimierz Orcholski
660 430 453
032 720 39 73

Autor ogłoszenia

Telefon: 660 430 453