PRACA NA WAKACJE - KONSULTANT TELEFONICZNY - Wrocław

PRACA NA WAKACJE - KONSULTANT TELEFONICZNY

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

APT Laudam dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko:

KONSULTANT TELEFONICZNY

Zakres obowiązków:

· telefoniczna obsługa klienta indywidualnego

· przygotowywanie ofert sprzedaży

Oczekiwania:

· wykształcenie minimum średnie

· umiejętność obsługi komputera

· dobra organizacja pracy

· umiejętność pracy w zespole

· komunikatywność

· elokwencja, kreatywność, dobra dykcja

Oferujemy:

· pracę na umowę zlecenie

· atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe +premia zależna od wyników sprzedaży)

· pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

· możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

· możliwość awansu i rozwoju zawodowego

· pracę w sympatycznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: mailto:wroclaw@laudam.pl

W tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego KT/WR/08

Telefon kontaktowy : 607880065

Numer GG: 7694346

Zapraszamy również do naszego biura w godz. 8.30-16.30

Laudam Praca Sp. z o. o

ul. Piłsudskiego 74 (budynek NOT, pokój 309a)

Autor ogłoszenia

Edyta Ostrowska

Telefon: 607880065