Projektant konstrukcji budowlanych - Wrocław

Projektant konstrukcji budowlanych

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego oferującą liczne rozwiązania outsourcingowe takie jak: doradztwo personalne (rekrutacja i selekcja, audyt personalny, szkolenia), praca tymczasowa, koordynacja przedstawicieli handlowych oraz telemarketerów oraz obsługa personalna imprez okolicznościowych (targi, konferencje).

Dla naszego Klienta, jednego z wiodących w branży konstrukcyjnej biura projektów budownictwa ogólnego i przemysłowego, pilnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Wrocław

Nr ref.: PKB-03-09-Wrocław-B

Obowiązki

* prowadzenie projektów w tym pisanie opisów technicznych
* sprawdzanie projektów, a w szczególności rysunków wykonawczych
* wykonywanie ekspertyz (tylko strona merytoryczna)
* wykonywanie projektów rozbiórek (tylko strona merytoryczna)
* uczestnictwo w naradach z architektami i Inwestorami

Wymagania:

* wykształcenie wyższe: budownictwo
* uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno budowlanej
* min. 25 lat doświadczenia w projektowaniu, w tym przynajmniej 10 lat w samodzielnym projektowaniu
* doskonała merytoryczna znajomość zagadnień związanych z projektowaniem konstrukcji budowlanych
*umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów i gotowość do szybkiego podejmowania decyzji

Oferujemy:

* umowę o dzieło (w przypadku kandydata przebywającego na emeryturze)
* możliwość zatrudnienia osoby posiadającej własną działalność gospodarczą
* atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania premii
* pracę w renomowanej pracowni projektowej
* pokrycie kosztów wynajęcia mieszkania oraz 2 dojazdów miesięcznie w przypadku osoby z poza Wrocławia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany poniżej adres e-mail:
d.porebski@pgbhr.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)