Poszukiwany SV na Dolny Śląsk i opolskie - Wrocław

Poszukiwany SV na Dolny Śląsk i opolskie

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Grupa Promocyjna A2 Sp z o.o. zajmuje się organizowaniem akcji promocyjnych w sieciach handlowych z udziałem hostess oraz merchandisingiem na terenie całej Polski.

KOORDYNATOR DS PROMOCJI I MERCHANDISINGU

Miejsce pracy:
Wrocław

Region:
dolnośląskie i opolskie

Opis stanowiska:

Organizacja i nadzór akcji promocyjnych z udziałem hostess w sieciach handlowych
Koordynacja lokalnych działań merchandisingowych w sieciach handlowych
Rekrutacja i szkolenie hostess oraz merchandiserów
Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji z klientami
Bieżąca kontrola oraz raportowanie działań promocyjnych i merchandisingowych
Wymagania:

Prawo jazdy kat. B, własny samochód osobowy
Dyspozycyjność
Umiejętność zarządzania zespołem
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Wysoki poziom umiejętności organizacyjnych
Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
Oferujemy:

Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
Możliwość rozwoju
Miłą atmosferę w pracy
Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny oraz zdjęcie prosimy przesyłać na adres: m.adamuszek@a2.n-s.pl