kontroler jakości-serwisant - Wrocław

kontroler jakości-serwisant

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Naszym Klientem jest polski oddział niemieckiego koncernu w branży maszyn, narzędzi, elementów złącznych. W związku z rozwojem działalności w Polsce poszukujemy dla naszego partnera odpowiedniego kandydata na stanowisko kontroler jakości-serwisant we Wrocławiu

Zadania:

1) Dokonywanie kontroli jakości sprowadzanych elementów złącznych (pomiary wymiarów, twardości itp.)
2) Sporządzanie dokumentacji kontrolno-pomiarowej
3) Dokonywanie reklamacji w razie konieczności
4) Kontrola dokumentacji ds. zarządzania jkością w odniesieniu do towarów (dokumenty PPAP)
5) Naprawy serwisowe narzędzi i maszyn Bollhoffa ( nitownice ,urządzenia do wkręcania wkładek Helicoil, urządzenia do łączenia blach tzw. Klinczarki)
6) Sprawdzanie maszyn i urządzeń przeduruchomieniowe
7) Prezentacje maszyn i urządzeń oraz narzędzi na Sali wystawowej i podczas imprez targowych
8) Wspomaganie sprzedaży w/w narzędzi i maszyn
9) Kontrola i opieka nad bankiem danych z normami technicznymi

Wymagania:
- średnie lub wyższe wykształcenie techniczne
- doświadczenie w zagadnieniach kontroli jakości oraz posługiwaniu się normami technicznymi
- znajomość napraw serwisowych narzędzi pneumatycznych
- znajomość języka angielskiego/niemieckiego

Oferujemy:
Bardzo dobre warunki płacowe, szkolenia, perspektywy rozwoju w renomowanej firmie, telefon komórkowy

Autor ogłoszenia

Teresa Dudek

Telefon: (71)7290095