kierownik budowy - Wrocław

kierownik budowy

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Nasz Klient - Spółka Akcyjna, deweloper mieszkań i powierzchni użytkowych – inwestor budowlany, generalny wykonawca obiektów kubaturowych (domy jedno i wielorodzinne, biura) zatrudni we Wrocławiu kandydata na stanowisko kierownika budowy.

Zadania:
- Dbałość o kompletność i integralność posiadanej dokumentacji projektowej, w tym w szczególności projektu budowlanego wykonawczego,
- Odpowiedzialność za realizację całej inwestycji (terminy umów, organizowanie pracy, od momentu rozpoczęcia budowy do zakończenia);
- Przygotowywanie, realizowanie i kontrolowanie harmonogramów;
- Pełnienie nadzoru nad przygotowywanie mieszkań do odbiorów (odbiory);
- Bezwzględne informowanie Zarządu/ Dyrektora/ Kierownika Oddziału o jakichkolwiek opóźnieniach względem harmonogramu;
- Sporządzanie planu BIOZ (powiadomienie podwykonawców - podpisy pod planem) i organizacja budowy;
- Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i p.poż. na terenie budowy i zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości;
- Nadzór nad zgodnością wykonywanych prac z projektem, przepisami, zasadami sztuki budowlanej oraz harmonogramem;
- Obowiązek informowania z wyprzedzeniem Zarządu i Dyrektora Oddziału o konieczności wykonania projektu zamiennego i uzyskania zamiennego pozwolenia na budowę w przypadkach wymagających dokonania istotnych odstępstw od projektu;
- Sporządzenie planu pracy sprzętu ciężkiego;
- Zapewnienie porządku logistycznego;
- Organizacja i koordynacja wykonawców w pełnym zakresie robót;
- Udział w oględzinach związanych ze zgłaszanymi reklamacjami;
- sporządzanie harmonogramów robót budowlanych w zakresie stanów surowych i wykończeniówki zgodnie z planem realizacji inwestycji określonym przez dyrektora oddziału,
- bieżące aktualizowanie harmonogramów zgodnie z odbiorem robót budowlanych,

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe – budowlane + uprawnienia do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń
- Wiedza budowlana fachowa, w szczególności z zakresu wznoszenia konstrukcji kubaturowych
- Doświadczenie 3-10 lat na stanowisku Kierownika Robót/Kierownika budowy (najchętniej w zakresie budownictwa kubaturowego)- Umiejętności zarządzania zespołami w budownictwie, planowania i organizacji pracy

Oferujemy:
- umowa o pracę lub kontrakt menedżerski
- dobre warunki płacowe
- laptop, telefon komórkowy

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pm@wroclaw.neo.pl tel. 71 7290095; 513718958
www.pmwroclaw.firmeo.biz

Autor ogłoszenia

Personnel Multiservice

Telefon: 717290095