dyrektor oddziału - Wrocław

dyrektor oddziału

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Naszym Klientem jest spółka akcyjna, członek elitarnego Klubu Gazel Biznesu, generalny wykonawca szeregu inwestycji na terenie kraju i za granicą. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy wysoko kwalifikowanego specjalisty na stanowisko dyrektora oddziału w Mińsku (Białoruś).

Wymagania: - wyższe wykształcenie budowlane lub ekonomiczne, mile widziane MBA
- doświadczenie na kierowniczym stanowisku w budownictwie
- kompetencje menedżerskie
- biegła znajomość języka rosyjskiego
- referencje

Zadania: kierowanie całokształtem funkcjonowania oddziału, wprowadzenie w życie kontraktów budowlanych, rozwój oddziału

Oferujemy: forma zatrudnienia - do wyboru, wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska (indywidualne negocjacje), udział w zyskach, podstawowe narzędzia pracy na stanowisku menedżerskim

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:
Personnel Multiservice
pm@wroclaw.neo.pl
tel. 071 729-00-95 lub 506-590-141

Autor ogłoszenia

Teresa Dudek

Telefon: 71 729 00 95