Specjalista ds.Finansów we Wrocławiu - Wrocław

Specjalista ds.Finansów we Wrocławiu

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Agencja Zatrudnienia CRAFTS dla swojego kontrahenta, firmy z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług finansowych oraz nieruchomości, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds.Finansów

Zadania na stanowisku:

• przewidywanie efektywności inwestowania,
• analiza potrzeb klienta, opracowywanie indywidualnie dopasowanych pakietów rozwiązań finansowych w zakresie inwestycji i oszczędzania,
• współpraca z innymi działami firmy mająca na celu kompleksową obsługę klienta.

Profil kandydata:

• cechy: obiektywny, odpowiedzialny, kulturalny, komunikatywny, cierpliwy i wyrozumiały dla Klientów,
• posiadający przynajmniej 3 lata doświadczenia w obszarze rynku finansowego,
• gotowy do pracy na swój sukces.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie,
• niezbędną pomoc,
• duży zakres samodzielności i odpowiedzialności,
• możliwość rozwoju osobistego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Prosimy o załączenie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu

Autor ogłoszenia

Agencja Pracy CRAFTS

Telefon: 512220628

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Specjalista ds.Finansów we Wrocławiu