Rekruter Online ! Praca dla każdego! - Wrocław

Rekruter Online ! Praca dla każdego!

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Spółka Invent działa na międzynarodowym rynku od ponad 10 lat, oferując pracę przy inwentaryzacji na terenie całej Europy i Polski

Znasz kogoś kto chciałby uczestniczyć w naszych inwentaryzacjach, masz łatwość w nawiązywaniu nowych znajomości, a może szukasz pracy dodatkowej?

Zostań naszym Rekruterem ! Wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu.

Opis stanowiska

· poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów do pracy za granicą i w Polsce

· aktywne pozyskiwanie kandydatów poszukujących zatrudnienia na rynku pracy

· prowadzenie wstępnego etapu procesu rekrutacji

· pomoc przy rejestracji na portalu internetowym

Wymagania:

· pełnoletność

· nie wymagamy doświadczenia

· komunikatywność i kultura osobista

· łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Gwarantujemy:

· umowę zlecenie,

· terminową realizację świadczeń wynikających z umowy,

· możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia,

· elastyczne godziny pracy,

· telefoniczne wsparcie opiekuna projektu.

Wszystkie informacje znajdziesz na stronie www.invent.ag

Napisz do nas na LiveChat lub zamów połączenie na CallPage (szczegóły na stronie).

Autor ogłoszenia

Invent