Chcesz niezależności i stabilizacji finansowej? - Wrocław

Chcesz niezależności i stabilizacji finansowej?

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Centrum WELLNESS poszukuje osób do nowych oddziałów, zainteresowanych wspólnym prowadzeniem biznesu.

Wymagania:

Oczekuję zgłoszeń od osób, które interesują się zdrowym odżywianiem , suplementacją, dietami, kosmetyką i pielęgnacją cery, sportem-aktywnością fizyczną ,fitnesem.

Zakres obowiązków:

Dla osób zainteresowanych kosmetyką:
 wykonywanie zabiegów pokazowo-instruktażowych pielęgnacji twarzy
 doradztwo kosmetyczne
 promocja i sprzedaż kosmetyków
 serwis i obsługa klienta

Dla osób zainteresowanych dietetyką:
 Przeprowadzanie bilansów formy – dobieranie indywidualnych programów na utratę wagi, przytycie, zwiększenie poziomu energii
 Suplementacja sportowców
 Serwis i obsługa klienta

Dla ambitnych, chcących więcej:
 Budowanie własnego wielopoziomowego przedsiębiorstwa
 Tworzenie sieci Centrów

Oferujemy:
 Jasny i przejrzysty system wynagrodzeń
 Możliwość uzyskania dochodu pasywnego
 System szkoleń – wdrożenie w system pracy
 Elastyczne godziny pracy

Zgłoszenia od osób zainteresowanych z załączonym CV i listem motywacyjnym proszę przesyłać na adres doradca_dk@wp.pl