product manager ds. IT - Wrocław

product manager ds. IT

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Wrocławski lider rynkowy, producent urządzeń medycznych i oprogramowania zatrudni kandydata na stanowisko Product Manager ds. IT

Zadania:
- pozyskiwanie klientów i ich bieżąca obsługa
- współpraca z producentami oraz partnerami, prowadzenie negocjacji
- doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań
- analiza rynku oraz aktywności konkurencji
- tworzenie i realizacja planów sprzedaży i działań marketingowych
- sporządzanie raportów, analiz
- przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dotyczących oferowanych produktów
- organizowanie pracy działu i kontrola pracowników

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne lub ekonomiczne)
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- biegła znajomość MS Office
- znajomość branży IT

Oferujemy:
- doskonałe warunki płacowe
- samochód służbowy, notebook, telefon komórkowy

Zgłoszenia: pm@wroclaw.neo.pl tel. 071 729-00-95

Autor ogłoszenia

Teresa Dudek

Telefon: (71)7290095