Junior Release Manager - Wrocław

Junior Release Manager

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Ciao jest leaderem na Europejskim rynku portali zakupowych, posiadającym strony w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Holandii i Szwecji. Ciao daje użytkownikom dostęp do aktualnych cen i wyczerpujących informacji na temat ponad 3.4 miliona produktów, jak również do 4.3 milina opinii napisanych przez naszych zarejestrowanych użytkowników, ponadto oferując bezpośredni kontakt ze współpracującymi z Ciao partnerami.
Do naszego biura we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko Junior Release Manager

Twoje obowiązki:
Junior Release Manager jest odpowiedzialny za ogólną współpracę pomiędzy oddziałami wspomagającą przepływ informacji oraz dokumentacji różnych wersji oprogramowania.
• Skuteczna koordynacja komunikacji pomiedzy oddziałami w celu skutecznego aktualizowania kodu
• Prowadzenie dokumentacji różnych wersji oprogramowania
• Zarządzanie kodem w systemach kontroli wersji (cvs/ svn) w celu przygotowania pakietów gotowych do publikacji

Twój profil:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub porównywalne wykształcenie bądź doświadczenie
• Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji, takimi jak CVS lub subversion
• Doświadczenie zawodowe zdobyte w szybko zmieniającym się informatycznym lub internetowym środowisku będzie dodatkowym atutem
• Mile widziane doświadczenie w programowaniu technologii sieciowych (LAMP, python, java)
• Znajomość programowania zorientowanego obiektowo w PHP, XHTML, Linux oraz w innych technologiach sieciowych będzie dodatkowym atutem
• Podstawowe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne, wliczając dobrą znajomość języka angielskiego
• Dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i zdolność rozwiązywania problemów
• Pozytywne nastawienie

Czego możesz od nas oczekiwać:
Jako jeden z leaderów na rynku Comparison Shopping, oferujemy ekscytującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku. W związku z rozwojem naszej firmy możemy również zaoferować wspniałe możliwości rozwoju kariery zawodowej. Stań się częścia naszego międzynarodowego zespołu!

Przesli nam Twoje CV w języku angielskim zawierające informację na temat Twoich oczekiwań finansowych oraz krótki list motywacyjny ukazujący Twoje mocne strony jako kandydata na to właśnie stanowisko adres: jobs@ciao-pl.com, w temacie maila umieszczając: “JRM”