Java Developer Wrocław - Wrocław

Java Developer Wrocław

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Działając w oparciu o biura zlokalizowane na całym świecie Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria oraz Life Science. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym. W 2009 roku poprzez Kelly Services zatrudnionych zostało ponad 500,000 osób na całym świecie.
Dla naszego Klienta, uznanej firmy z branży IT, obecnie poszukujemy:

Java Developer

Miejsce Pracy: Wrocław
Forma współpracy: umowa o pracę

Zakres obowiązków:
- Programowanie
- Czynny udział w projektach
- Prace przy analizie wymagań
- Opracowywanie i rozwijanie architektury, projektowanie
Oferujemy:
- Pracę z ludźmi o dużym doświadczeniu praktycznym z zakresu projektowania, programowania i wdrażania rozwiązań informatycznych
- Pracę w zespołach rozwijających oprogramowanie oparte o praktyki z metodyk zwinnych (agile)
- Możliwość utrwalenia i weryfikacji zdobytej wiedzy poprzez dyskusje i wypracowywanie własnych rozwiązań
- PracÄ™ przy ciekawych i wymagajÄ…cych projektach
Wymagania
- Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe
- dobra umiejętność programowania w języku Java
- znajomość platformy JEE,
- znajomość EJB, JPA (Toplink, Hibernate), JSP, JSF, Servlets, XML, XSLT, SWING, JBOSS, Tomcat
- Dobra znajomość SQL (Oracle)
- Znajomość wzorców projektowych
- Chęć podejmowania nowych wyzwań i poznawania nowych rozwiązań,
- Umiejętność pracy w zespole oraz z komunikacji z klientem
- Zaangażowanie i kreatywność
- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:
- Znajomość Eclipse RCP, SWT, UML,
- Znajomość JasperReports
- Znajomość Oracle Discoverer
- Znajomość WebSphere, BEA Weblogic
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie:
http://kcnpo.jobseu.recruitadvantage.com/job/job_details.cfm?id=258697&from=direct

Autor ogłoszenia

Kelly Services

Telefon: 22 690 69 30

Skontaktuj siÄ™ telefonicznie...

lub...

Wyślij wiadomość