Informatyk - programista - Wrocław

Informatyk - programista

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Personnel Multiservice dla swojego Klienta poszukuje we Wrocławiu pracownika na stanowisko Informatyk-Programista.

Zadania:
- Współpraca z innymi stanowiskami tak, np. graficy
- pisanie aplikacji, tworzenie portali, stron www

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość PHP
- programowanie obiektowe 3
- wiedza z zakresu wzorców projektowych
- znajomość wybranego `frameworku`
- praktyczna znajomość SQL
- umiejętność korzystania z wyzwalaczy i procedur
- duże doświadczenie w kodowaniu HTML i CSS
- bardzo dobra znajomość JavaScript
- obeznanie i umiejętność korzystania z wybranych bibliotek (jquery,mootools,yui...)
- umiejętność pracy w zespole oraz doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji
- Mile widziane znajomość i obeznanie w pracy z systemami unix\\\'owymi

Oferujemy:
umowa o pracę, dobre wynagrodzenie stałe + premie uznaniowe

Autor ogłoszenia

Personnel Multiservice

Telefon: 717290095

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Informatyk - programista