Konsultant ds. rekrutacji i selekcji - Wrocław - Wrocław

Konsultant ds. rekrutacji i selekcji - Wrocław

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Agencja Zatrudnienia KS SERVICE w związku z otwarciem nowych oddziałów firmy w Łodzi i we Wrocławiu poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisku:

Konsultant ds. rekrutacji i selekcji

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref: Konsultant/ Wrocław

Zakres obowiązków:
• samodzielne realizowanie przydzielonych kontraktów w ramach pracy tymczasowej,
• bieżący kontakt z aktualnymi Klientami firmy w zakresie realizacji ich potrzeb personalnych,
• współuczestniczenie w projektach rekrutacji i selekcji na stanowiska średniego i wyższego szczebla
• wspieranie specjalisty ds. sprzedaży w zakresie informacji o dostępności personelu o odpowiednich kwalifikacjach.

Nasze wymagania:
• doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
• wykształcenie wyższe lub studenci zaoczni (socjologia, psychologia, ekonomia)
• samodzielność i odpowiedzialność,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• zdolność do pracy pod presją czasu,
• prawo jazdy kat. B. oraz praktyka w prowadzeniu samochodu.

W zamian za zaangażowanie, oferujemy:
• ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• możliwość pracy nad polskimi i zagranicznymi projektami rekrutacyjnymi,
• pracę na samodzielnym stanowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz Listu Motywacyjnego email: rekrutacja@ksservice.eu (w temacie email proszę wpisać: Konsultant/ Wrocław). Informujemy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

W dokumentach aplikacyjnych należy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”

Autor ogłoszenia

KS Service Sp. z o.o.

Telefon: 71 325 21 94