wykrawacz mięsa wieprzowego Holandia - Wrocław

wykrawacz mięsa wieprzowego Holandia

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Firma ERTA dla swojego klienta poszukuje osób na stanowiska:

wykrawacz mięsa wieprzowego

Holandia

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska:

- wykrawacz mięsa wieprzowego na linii produkcyjnej

Wymagania:
- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej
- umiejętność pracy nożem
- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- wynagrodzenie w wysokości od 1,4 – 1,5 tys €/miesięcznie netto
- BEZPŁATNE zakwaterowanie i dowóz do miejsca pracy
- możliwość pracy w soboty za większą stawkę
- trzymiesięczny kontrakt z możliwością przedłużenia

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem „Rzeźnik NL”

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczanie w aplikacji oświadczenia: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)\"

Posiadamy certyfikaty pośrednictwa pracy poza granicami Polski (nr rejestru 2017/1b), pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 2017/1a), doradztwa personalnego (nr rejestru 2017/2), organizacji pracy tymczasowej (nr rejestru 2017/3), pośrednictwa zawodowego (nr rejestru 2017/4).

Autor ogłoszenia

Erta