SZLIFIERZ - ATRAKCYJNE WARUNKI ZATRUDNIENIA - Wrocław

SZLIFIERZ - ATRAKCYJNE WARUNKI ZATRUDNIENIA

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

APT Laudam dla swojego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osób na stanowisko:

SZLIFIERZ

Opis stanowiska:
- praca przy remontach oraz montażu turbin parowych

Wymagania:
- wykształcenie średnie lub zawodowe
- poszukiwane są osoby z minimum 2-letnim doświadczeniem na stanowisku

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premie)
- możliwość wyjazdów do pracy za granicę (delegacje)
- miłą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

Mile widziane:
- doświadczenie w branży energetycznej (turbiny parowe)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
wroclaw@laudam.pl
W tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego SzMT/WR/08

Telefon kontaktowy : 607880065

Zapraszamy również do naszego biura we Wrocławiu w godz. 8.30-16.30

Laudam Praca Sp. z o. o
Pl. Solny 8/9 m.4

Autor ogłoszenia

Agnieszka Kapłon

Telefon: 607880065