Ślusarz Narzędziowy (4000PLN brutto/miesiąc) - Wrocław

Ślusarz Narzędziowy (4000PLN brutto/miesiąc)

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta we Wrocławiu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:
- Zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie;
- Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wysokie zarobki (4000 PLN brutto/mies.);
- Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego;
Zakres obowiązków:
- Przeprowadzanie okresowych przeglądów i konserwacji przyrządów tłocznych postępowych;
- Dokonywanie niezbędnych zabiegów przywracających sprawność narzędzi (naprawianie, ostrzenie, dostosowanie, próby);
- Dostosowanie przyrządów oraz ich elementów; w razie konieczności, samodzielne wykonywanie elementów roboczych;
- Samodzielna ocena jakości tłocznika i planowanie własnej pracy;
Wymagania
- Wykształcenie zawodowe (ślusarz, mechanik);
- Minimum 2 lata doświadczenia w budowie/regeneracji narzędzi tłocznych postępowych;
- Umiejętność obsługi maszyn (szlifierka na płasko, ostrzałka, frezarka, tokarka etc.);
- Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
Mile widziane:
- Umiejętność spawania elektrycznego TIG.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV pod adres pollux.rekrutacja@pollux-international.eu www.pollux-international.eu
50-008 Wrocław, ul. Kościuszki 67/1a
tel. kom. |tel. 513-353-535 lub 513-353-353
e-mail: pollux.rekrutacja@pollux-international.eu

Autor ogłoszenia

POLLUX

ZdjęciaZdjecia - Ślusarz Narzędziowy (4000PLN brutto/miesiąc)