Pracownika Działu Technicznego k/1 - Wrocław

Pracownika Działu Technicznego k/1

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 5 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.
Dla naszego klienta, którego zakład zlokalizowany jest we Wrocławiu (Psie Pole/Kiełczów) poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Opis stanowiska pracy:
• praca na na produkcji w dziale technicznym przy rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z produkcją;
Wymagania:
• gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
• dyspozycyjność;
• doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn produkcyjnych (wtryskarki, CNC, itp.)
Oferujemy:
• pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową (długoterminowa współpraca);
• wynagrodzenie w wysokości 2000zł brutto/m-c;
• po okresie próbnym możliwe zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pollux.wroclaw@pollux-international.eu. W tytule wiadomości prosimy wpisywać „Pracownik Działu Technicznego

Agencja Pracy Pollux
ul. Kościuszki 67/1
50-008 Wrocław

tel. 513 35 35 35 / 510 866 488
mail: pollux.wroclaw@pollux-international.eu

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownika Działu Technicznego k/1