Pracownik w dziale logistyki! - Wrocław

Pracownik w dziale logistyki!

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Magazynier w renomowanej firmie – Nowa stawka 18,50 zł
Miejsce pracy: Wrocław/ Bielany Wrocławskie
Oferujemy:
• wynagrodzenie 18,50 zł brutto/h,
• od 1% do 15 % premii,
• umowę o pracę tymczasową po okresie probnym umowę o pracę,
• 20 % więcej za godziny nocne,
• darmowy obiad do konca roku pozniej obiad za 1zl,
• praca 4 dni w tygodniu po 10h,
• pracę w systemie 2 zmianowym,
• możliwość pracy na ½ etatu(sb-ndz, pn-wt, czw-pt)
• darmowy transport
• Po dluzszym zatrudnieniu mozliwosc wyrobienia uprawnien na wozki!
Wymagania:
• Ukończone 18 lat,
• gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym,
• umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim,
• brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin.
Obowiązki:
• kompletowanie zamówień magazynowych,
• pobieranie/odbieranie towarów,
• sortowanie towarów oraz wykładanie na regaly.

Jestes zainteresowany praca?
Zadzwon i dowiedz sie wiecej 698 699 070.
Rekrutacja trwa do 31.11.2018!

Autor ogłoszenia

Krystian

Telefon: 698699070