PRACOWNIK MAGAZYNOWY OD ZARAZ - Wrocław

PRACOWNIK MAGAZYNOWY OD ZARAZ

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Dla jenego z naszych klientów z branży logistycznej poszukujemy osób na stanowisko: magazynier

Lokalizacja: Wrocław, ul. Kiełczowska 74

Zakres obowiązków:
metkowanie, wieszanie ubrań na wieszaki, koralikowanie,
kompletacja i pakowanie towaru,
rozlokowanie towaru,
praca ze skanerem,

Wymagania:
dyspozycyjność do pracy w systemie II-zmianowym,
doświadczenie w pracy magazynowej – mile widziane,
dokładność i sumienność,

Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową + możliwość przejścia na umowę o pracę  bezpośrednio u Klienta
wynagrodzenie podstawowe w wysokości 2922 zł/brutto (od kwietnia podwyższka o 6%),
pracę w systemie II-zmianowym,
wolne weekendy,
tanie obiady,
pracę w przyjaznej atmosferze,

Zapraszamy do przesyłania aplikacji lub kontaktu telefonicznego pod numerem 717494890!

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Żmigrodzka 253. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz, po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysł

Autor ogłoszenia

AWG SP. ZO.O.

Telefon: 717494890