Pracownik hali-doradca marketu budowlanego Wrocław - Wrocław

Pracownik hali-doradca marketu budowlanego Wrocław

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy w zespole ISSP na stanowisku:

Pracownik hali-doradca marketu budowlanego
Miasto: Wrocław

ZAPRASZAMY OSOBY:
Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Obsługa klienta
- Wykładanie, przekładanie towaru
- Dbałość o porządek na hali sprzedaży

WYMAGANIA:

- Komunikatywność
- Dyspozycyjność
- Gotowość do pracy fizycznej
- Rzetelność

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

- Umowa zlecenie
- Odprowadzanie składek emerytalnych, rentowych i chorobowych
- Stawka 12,50 brutto/h
- Możliwość stałego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę po okresie dwóch miesięcy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: zgloszenia@issp.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”

Autor ogłoszenia

Issp

Telefon: 713778800

ZdjęciaZdjecia - Pracownik hali-doradca marketu budowlanego Wrocław