Pomocnik magazyniera (załadunek/ rozładunek kontenerów) - Wrocław

Pomocnik magazyniera (załadunek/ rozładunek kontenerów)

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (certyfikat 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich, Poznaniu oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego klienta z branży logistycznej, którego zakład znajduje się przy ul.Granicznej we Wrocławiu, poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

- praca na magazynie przy załadunku i rozładunku kontenerów;

- pomocnicze prace magazynowe.

Zapakowany asortyment waży od 10 do 20 kg.

Oferujemy:

- praca w systemie jednozmianowym (07.00-15.00) od poniedziałku do piątku;

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia;

- wynagrodzenie w wysokości 2000 PLN brutto miesięcznie;

Wymagania:

- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej w pozycji stojącej;

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.;

- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie;

- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Agencja Pracy Pollux
ul. Kościuszki 67/1 (od 01.05.2012ul.Kościuszki 54a, 50-009 Wrocław)
50-008 Wrocław

tel. 513 35 35 35, 510 866 488 i (71) 347 17 25
mail: pollux.wroclaw@pollux-international.eu

Autor ogłoszenia

POLLUX

ZdjęciaZdjecia - Pomocnik magazyniera (załadunek/ rozładunek kontenerów)