Pomocnik Magazyniera Wrocław – ul. Graniczna - Wrocław

Pomocnik Magazyniera Wrocław – ul. Graniczna

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Pomocnik Magazyniera
Wrocław – ul. Graniczna

Opis stanowiska pracy:
 kompletacja zamówień przy pomocy skanera (w większości przypadków bez konieczności obsługi wózka widłowego);
 przygotowywanie zamówień do wysyłki;
 w razie potrzeby obsługa wózka wysokiego składowania;
 prace pomocnicze.

Wymagania:
 gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00)
 dyspozycyjność od poniedziałku do piątku;
 sumienność, dokładność i chęć do pracy;
 mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie oraz posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:
 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 stałe miesięczne wynagrodzenie w wysokości 1500zł brutto + dodatek z tytułu pracy w godzinach nocnych
 dla osób zainteresowanych stałą współpracę możliwość zdobycia uprawnień do obsługi wózków widłowych

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV pod adres pollux.rekrutacja@pollux-international.eu
pollux.wrocław@pollux-international.eu
50-008 Wrocław, ul. Kościuszki 67/1a
tel. kom. |tel. 513-353-535 510 866 488 e -mail: pollux.rekrutacja@pollux-international.eu

Autor ogłoszenia

POLLUX

ZdjęciaZdjecia - Pomocnik Magazyniera Wrocław – ul. Graniczna