Pomoc domowa - Wrocław

Pomoc domowa

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Naszym klientem jest osoba prywatna szukająca do swojego domu pomocy domowej. Dom położony jest w zachodniej części Wrocławia.
Zadania:
- Opieka nad 3 letnim chłopcem
- Przygotowywanie posiłków.
- Robienie podstawowych zakupów.
- Pomoc w utrzymywaniu porządku - sprzątanie, pranie, prasowanie

Wymagania
- Wykształcenie minimum średnie.
- Wieloletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz minimum 4 letnie doświadczenie w opiece nad dziećmi
- Prawo jazdy kategorii B.
- Stan zdrowia pozwalający na sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków.
- Pełna dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
- Ustabilizowane sytuacja życiowa
- Przyjazne i życzliwe usposobienie
- Osoby uczące się nie będą brane pod uwagę
Oferujemy
- Komfortowe zakwaterowanie (poniedziałek-piątek + opcjonalnie również weekendy)
- Bezpłatny nocleg i wyżywienie.
- W przypadku dojazdów zostanie udostępniony samochód
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

www.pollux-international.eu
50-008 Wrocław, ul. Kościuszki 67/1a
tel. kom. 0 513 353 353|tel. 071 347 17 25
e-mail: pollux.rekrutacja@pollux-international.eu

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pomoc domowa