Pakowacz - Wrocław

Pakowacz

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Pakowacz
Miasto: Wrocław

ZAPRASZAMY OSOBY:
Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- pakowanie wyrobów fabryki pieczywa (sucharków, groszku i innych wyrobów piekarniczych),
- pomoc przy produkcji.

WYMAGANIA:

- dyspozycyjność
- pełnoletność
- aktualna książeczka zdrowia (sanitarno-epidemiologiczna)

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

- umowa zlecenie,
- stawka dzienna 18,00 zł brutto za godzinę,
- stawka nocna 19,20 zł brutto za godzinę,
- praca zmianowa (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00),
- elastyczny grafik pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: ogloszenia@issp.pl lub o kontakt pod numerami telefonów: 71 750 44 51 i 71 750 44 52

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:
Administratorami Twoich danych osobowych są ISSP Sp. z o.o. Pełne informacje wymagane art. 13 RODO zostaną przesłane w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.

Autor ogłoszenia

ISSP Sp. z o.o.

Telefon: 71 750 44 51