Operator maszyn produkcyjnych K/1 - Wrocław

Operator maszyn produkcyjnych K/1

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich, Poznaniu oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej na Bielanach Wrocławskich, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

1.Obsługa maszyn i urządzeń;

2.Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych;

3.Nadzór nad prawidłowym przestrzeganiem obowiązujących norm zużycia surowców i komponentów;

4.Kontrola stanu maszyn i urządzeń.

Oferujemy:

1.Pracę na podstawie umowy o pracę;

2.Po okresie próbnym (ok 3 m-ce) możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie;

3.Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia;

4.Pracę w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym.

Wymagania:

1.Doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn produkcyjnych;

2.Mile widziane doświadczenie na produkcji spożywczej przy obsłudze maszyn piekących;

2.Posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych;

3.Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym (praca w ruchu ciągłym).

Agencja Pracy Pollux
ul.Kościuszki 54a, 50-009 Wrocław
50-008 Wrocław
tel. 513 35 35 35, 510 866 488 i (71) 347 17 25
mail: pollux.wroclaw@pollux-international.eu

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Operator maszyn produkcyjnych K/1