Magazynier (Wrocław) - Wrocław

Magazynier (Wrocław)

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Dla jednego z naszych Klientów, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Magazyniera.

Wymagania:
 doświadczenie w pracy na magazynie;
 mile widziane posiadanie uprawnień na wózki widłowe;
 dyspozycyjność od poniedziałku do piątku;

Obowiązki:
 praca przy kompletacji towaru;
 prace magazynowe, pomocnicze;
 dla osób z uprawnieniami również prace przy rozładunku/załadunku za pomocą wózka widłowego.

Oferujemy:
 długotrwałą współpracę na podstawie umowy o dzieło;
 wynagrodzenie dla osób z uprawnieniami na wózki w wysokości 10zł brutto/h, bez uprawnień- 9 zł brutto/h;
 pracę na terenie Wrocławia w odległości ok. 10 min. od Centrum;
 pracę w systemie jednozmianowym, docelowo dwie zmiany.

 Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV pod adres pollux.rekrutacja@pollux-international.eu
 pollux.wrocław@pollux-international.eu
 50-008 Wrocław, ul. Kościuszki 67/1a
tel. kom. |tel. 513-353-535 510 866 488 e -mail: pollux.rekrutacja@pollux-international.eu

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Magazynier (Wrocław)