INWENTARYZACJA W NIEMCZECH - 5400 zł netto z j. niemieckim - Wrocław

INWENTARYZACJA W NIEMCZECH - 5400 zł netto z j. niemieckim

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Invent Sp. z o.o. działa na międzynarodowym rynku świadcząc wyspecjalizowane usługi inwentaryzacyjne. Jesteśmy firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji rynkowej. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów ma stanowisko liczącego.
Inwentaryzacje w Niemczech
Miejsce pracy: Niemcy
Obowiązki:
• praca przy liczeniu towarów w marketach na terenie Niemiec (inwentaryzacje),
• liczenie i skanowanie produktów,
• wsparcie językowe koordynatorów,
• dodatkowo możliwość pełnienia obowiązków kierowcy lub koordynatora grupy.

Czego oczekujemy:
• znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
• umiejętność sprawnego liczenia,
• gotowości do pracy 6 dni w tygodniu (inwentaryzacje dzienne lub nocne),
• sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań.

Gwarantujemy:
• legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie,
• sprawdzone i pewne miejsca pracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie do 5400 zł na rękę za 4 tygodnie,
• dodatkową premię 300 zł za przepracowanie 15 inwentaryzacji,
• bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec,
• organizacja transportu do/z/na terenie Niemiec.

Oferujemy także inne stawki za okres 4 tygodni:
- 4680 zł na rękę jako liczący bez niemieckiego,
- 5540 zł na rękę jako liczący pełniący funkcję kierowcy bez niemieckiego,
- 6260 zł na rękę jako liczący pełniący funkcję kierowcy z niemieckim.

Nie czekaj! Zgłoś się już dziś – podczas rekrutacji nie musisz nawet wychodzić z domu!

Wyślij zgłoszenie na stronie: https://rekrutacja.invent.ag/SGAccount/Login?utm_source=job&utm_medium=tlumacz&utm_campaign=v4 lub SMS o treści „Tłumacz – imię i nazwisko”.
Tel.: 600 020 329. Oddzwonimy w ciągu 48h.

Autor ogłoszenia

Invent

Telefon: 600 020 329