Frezer - Wrocław

Frezer

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Opis stanowiska pracy
Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 5 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.
Dla naszego klienta, którego zakład zlokalizowany jest w Stanowicach pod Oławą poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- samodzielna obsługa frezarki
- prace pomocnicze
Oferta:
- zatrudnienie na umowę o pracę
- praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany
- stawka początkowa w kwocie 2700 PLN brutto/m-c
Wymagania
- wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
- przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- gotowość do rozpoczęcia pracy w systemie 3 zmianowym
- mile widziane osoby z okolic Stanowic i Oławy

Aplikację proszę przesyłać na adres e-mail: pollux.wrocław@pollux-internatinal.eu, w temacie proszę wpisać „Frezer- Stanowice”.

Agencja Pracy Pollux
ul. Kościuszki 67/1
50-008 Wrocław

tel. 513 35 35 35 / 510 866 488
mail: pollux.wroclaw@pollux-international.eu

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Frezer