samodzielna księgowa - Wrocław

samodzielna księgowa

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Firma poszukuje osób na stanowisko:
Samodzielny/a Księgowy/a na cały etat , umowa o pracę
Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
Wszelkie zagadnienia związane z prowadzeniem pełnej księgowości i kadr

Wymagania:
• odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości spółki
• sporządzanie deklaracji podatkowych
• przygotowywanie sprawozdania finansowego spółki, bilansu, rachunku zysków i strat
• sprawozdawczość na potrzeby zarządu oraz instytucji zewnętrznych
• ścisła współpraca z zarządem w zakresie realizacji polityki finansowo-księgowej spółki
• wykształcenie wyższe ekonomiczne
• min. 3 letnie doświadczenie i obsłudze księgowej,
• obsługa komputera,
• doświadczenie w pracy w spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością,
• umiejętność pracy w zespole oraz wysokie zdolności interpersonalne

Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: freeconsulting@op.pl
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.. 883)

Autor ogłoszenia

Nextbike Polska Sp. z o.o.

Telefon: 515299082