kierownik działu pośrednictwa finansowego - Wrocław

kierownik działu pośrednictwa finansowego

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta - jednej z wiodących w Polsce firm w branży doradztwa dotacyjnego (środki Unii Europejskiej: dotacje, kredyty, leasing, faktoring), najskuteczniejszej firmy konsultingowej - poszukujemy we Wrocławiu kandydata na stanowisko kierownika działu pośrednictwa finansowego.

Zadania:
1. Utworzenie od podstaw Działu Pośrednictwa Finansowego, zarządzanie podległym personelem
2. Utrzymanie stałej współpracy z instytucjami finansowymi
2. Nadzorowanie i rozwój sprzedaży produktów finansowych
3. Monitoring poziomu realizacji zadań Działu
4. Tworzenie raportów oraz zestawień

Wymagania:
- wyższe wykształcenie ekonomiczne
- znajomość problematyki finansów
- co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- doświadczenie w zakresie negocjacji i rozwiazywania problemów

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie kontraktu menedżerskiego
- wynagrodzenie stałe + atrakcyjne składniki ruchome
- komputer, telefon, po okresie próbnym samochód osobowy

Aplikacje prosimy kierować na adres: pm@wroclaw.neo.pl
tel. 71 7290095; 513718958
www.pmwroclaw.firmeo.biz

Autor ogłoszenia

Personnel Multiservice

Telefon: 717290095

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - kierownik działu pośrednictwa finansowego