Praktyki na stanowisku biurowym! - Wrocław

Praktyki na stanowisku biurowym!

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Agencja Zatrudnienia
KS Service Sp. z o.o.
działa od 2006 roku. Aktywnie realizujemy projekty zarówno dla polskich jak i zagranicznych zleceniodawców, kładąc nacisk na dobór odpowiedniego personelu, zgodnie z preferencjami i potrzebami naszych Klientów.
W związku z rozwojem naszego oddziału we Wrocławiu oferujemy możliwość odbycia bezpłatnej praktyki na stanowisku biurowym.
Zakres obowiązków:

- zamieszczanie, odświeżanie, przedłużanie ogłoszeń na portalach pracy,
- bieżąca obsługa poczty elektronicznej w zakresie ogłoszeń,
- telefonowanie do Kandydatów,
- przyjmowanie Interesantów,
- nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie,
- współpraca przy prowadzeniu bazy aplikacji,
- ścisła współpraca z pracownikami wrocławskiego oddziału,
- inne zadania zlecone przez pracowników.

Oferujemy:

- niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon,
- możliwość zapoznania się ze sposobem działania Agencji Zatrudnienia,
- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy o charakterze biurowym, w prężnie rozwijającej się firmie,
- możliwość sprawdzenia się na samodzielnym stanowisku.

Od Kandydata oczekujemy:

- wykształcenia średniego,
- dyspozycyjności min. 6 godzin dziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 16:30,
- chęci do nauki,
- rzetelności, pracowitości, punktualności,
- dobrej organizacji pracy.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV i Listu Motywacyjnego
na adres mailowy: wroclaw@ksservice.eu
w temacie wpisując nr referencyjny P/WW/2011
Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moich danych osobowych przez KS Service Sp. z o.o. w celu realizacji procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)\".

Telefon: 71 325 21 94