Pracownik w dziale badań marketingowych - Wrocław

Pracownik w dziale badań marketingowych

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Firma ISSP Sp. Z o.o. jest międzynarodową organizacją działającą w zakresie usług Customer Relationship & Human Resources. Strategicznym obszarem naszej działalności są: outsourcing pracowniczy, outsourcing procesu inwentaryzacji i badania marketingowe. Dla jednej ze spółek specjalizującej się w obszarze badań jakości obsługi metodą Tajemniczy Klient poszukujemy nowych pracowników.

Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe i uczestniczyć w realizacji ciekawych projektów badawczych, dołącz do naszego młodego i dynamicznego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania na stanowisku:
- Realizacja działań związanych z przygotowaniem i prowadzeniem projektów badawczych
- Telefoniczna rekrutacja uczestników badania
- Szkolenie uczestników badania
- Koordynacja projektu
- Kontrola ankiet
- Udział w procesach analizy danych i opracowania raportów

Wymagania na stanowisku:
- Preferowane osoby uczące się w trybie zaocznym (mile widziani studenci socjologii, marketingu)
- Bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności bardzo dobra znajomość programu Excel i Power Point)
- Doskonała znajomość poprawnej polszczyzny
- Doświadczenie w obszarze badań marketingowych (np. jako ankieter) będzie dodatkowym atutem
- Wysokie umiejętności interpersonalne
- Komunikatywność
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Dobra organizacja pracy
- Zaangażowanie i dokładność w zakresie wykonywanych zadań

Wybranym kandydatom oferujemy:
- Elastyczny czas pracy
- Zatrudnienie na umowę - zlecenie
- Udział w ciekawych projektach badawczych

Osoby zainteresowane prosimy w ciągu 14 dni o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: kariera@perspecto.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty

Autor ogłoszenia

ISSP

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownik w dziale badań marketingowych