Pracownik działu wsparcia operacyjnego z j. niemieckim - Wrocław

Pracownik działu wsparcia operacyjnego z j. niemieckim

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Firma ISSP Sp. Z o.o. jest międzynarodową organizacją działającą w zakresie usług Customer Relationship & Human Resources. Strategicznym obszarem naszej działalności są: outsourcing pracowniczy, outsourcing procesu inwentaryzacji i badania marketingowe. Obecnie dla jednej z naszych spółek poszukujemy nowych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
- Profesjonalne wsparcie procesu obsługi klientów
- Prezentowanie usług firmy
- Aktualizowanie danych klienta w systemie teleinformatycznym
- Wsparcie procesów utrzymania i przedłużania kontraktów

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- Doświadczenie w pracy związanej z telefoniczną obsługą klienta
- Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Umiejętność szybkiego uczenia się oraz komunikatywność

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Kompleksowe szkolenia przygotowujące do wykonywania obowiązków
- Pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie a także dobrą atmosferę
- Ubezpieczenie medyczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych
na adres: ogloszenia@issp.pl

Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości: Medipe_Pracownik działu wsparcia operacyjnego z j. niemieckim

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji proszę dołączyć następującą klauzulę:

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

Autor ogłoszenia

ISSP

ZdjęciaZdjecia - Pracownik działu wsparcia operacyjnego z j. niemieckim