Konsultant ze znajomością języka rumuńskiego - Wrocław

Konsultant ze znajomością języka rumuńskiego

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

MEDIPE Sp. z o. o. to działająca prężnie od 2011 roku firma świadcząca usługi opiekuńcze w Niemczech.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
- obsługa kontraktów opiekuńczych
- przygotowanie dokumentacji do wyjazdu
- prace administracyjno-biurowe
- tłumaczenia i przygotowanie raportów

Wymagania:
- Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
- Doskonała organizacja pracy własnej
- Znajomość języka rumuńskiego w stopniu komunikatywnym
- Znajomość języka niemieckiego mile widziana
- Praktyczna obsługa pakietu MS Office – Word, Excel, Outlook

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- Kompleksowe szkolenia przygotowujące do wykonywania obowiązków
- Pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie a także dobrą atmosferę
- Pakiet medyczny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: ogloszenia@medipe.com w tytule podając nazwę stanowiska pracy.

Do aplikacji proszę dołączyć następującą klauzulę:
Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 5242772921 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji
późniejszych).

Autor ogłoszenia

MEDIPE

ZdjęciaZdjecia - Konsultant ze znajomością języka rumuńskiego