asystentka - Wrocław

asystentka

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Naszym Klientem jest polski oddział niemieckiego koncernu w branży maszyn, narzędzi, elementów złącznych. W związku z rozwojem działalności w Polsce poszukujemy dla naszego partnera odpowiedniej kandydatki na stanowisko ASYSTENTKI we Wrocławiu

Zadania:

- prowadzenie spraw biurowych - korespondencji, dokumentacji, obsługa telefoniczna, obsługa zarządu
- doraźne tłumaczenie dokumentacji produktow i korespondencji

Wymagania:
- wyższe wykształcenie
- doświadczenie w obsłudze urządzeń biurowych
- biegla znajomość obsługi komputera
- biegla znajomość języka niemieckiego, mile widziana dodatkowa znajomość j.angielskiego

Oferujemy:
Umowa o pracę,bardzo dobre warunki płacowe,stabilność pracy w przyjaznym zespole

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pm@wroclaw.neo.pl
Personnel Multiservice tel. 071 729-00-95

Autor ogłoszenia

Teresa Dudek

Telefon: 506590141