Doradca ds. finansowych - Wołów

Doradca ds. finansowych

Miasto: Ogłoszenia Wołów, Region: Lubelskie

Doradca ds. finansowych, umowa o prace, 2000 podstawy +prowizje
miejsce pracy: miejsce pracy: powiat wałbrzyski
nr ref.: spec/Wałbrzych

Opis stanowiska:
- sprzedaż produktów finansowych;
- realizacja planów sprzedażowych;
- sprawna i rzetelna obsługa operacji i transakcji gotówkowych
- praca w sympatycznym zespole młodych specjalistów

Oferujemy:
- umowę o pracę po okresie próbnym;
- profesjonalne szkolenia;
- pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, kartę MultiSport);
- niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy);
- perspektywy rozwoju, karierę menedżera;
- współpracę opartą na wzajemnym partnerstwie.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w branży finansowej;
- wykształcenie minimum średnie;
- umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office.

rekrutacja@eiglobal.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia