BLACHARZ SAMOCHODOWY – NIEMCY (OD ZARAZ) - Wałbrzych

BLACHARZ SAMOCHODOWY – NIEMCY (OD ZARAZ)

Miasto: Ogłoszenia Wałbrzych, Region: Lubelskie

Agencja East Service nr 13171.
Jesteśmy prężnie działającą agencją rekrutacyjną. Aktualnie poszukujemy zainteresowane osoby pracą jako :
ZADANIA:
 wykonywanie wszelkich napraw blacharskich.
OCZEKIWANIA:
 doświadczenie w zawodzie: min. 3 lata,
 mile widziane wykształcenie zawodowe,
 potwierdzone kwalifikacje zawodowe,
 dobra znajomość j. niemieckiego,
 własny samochód (zakwaterowanie zwykle do 20 km od miejsca pracy -możliwość dojazdu miejskim środkiem transportu),
 gotowość do podjęcia długoterminowej pracy za granicą
OFERUJEMY:
 stawka godzinowa 12 € brutto/godz.,
 dieta : 30 € netto za dzień przepracowany,
 brak \'Zeitkonto\' (wszystkie przepracowane godziny są wypłacane na bieżąco),
 zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, miesięczny koszt jest potrącany z wypłaty(300-450 €)
 niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (opieka polskojęzycznych dysponentów),
 możliwość podjęcia długofalowej współpracy,
 dodatek 25% za nadgodziny,

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV na adres e-mail : daniel.szymkowicz@eastservice.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\"

Autor ogłoszenia

East Service